+420 737 468 299
Zavolejte nám!
+420 737 468 299

Káva La Boheme

Kvalita kávy, závazek k dokonalosti, udržitelnost, životní prostředí.


Kvalitní káva La Boheme je definována svou kávovou sladkostí, čistotou, transparentností a jedinečností. Tímto ale naše kritéria pro naše partnerské vztahy se zemědělci nekončí, vše je založeno na závazku k dokonalosti, který musí být na stejné úrovni s našimi požadavky. Závazek k růstu a zpracování nejlepší kvalitní kávy a dosáhnout toho všeho s respektem. To vše zahrnuje léčbu pracovníků na farmě, čistotu pracovního prostředí a ochranu životního prostředí, kde se farma nachází. Všechny tyto faktory hrají důležitou roli pro naše rozhodnutí v přímém vztahu obchodu a to vše se je našim pravidlem a kritériem.


Pro La Boheme je důležitá rovnováha kvality, udržitelnosti a vědomí životního prostředí, která jsou  našimi kritérii, a za to platíme prémii přímo do rukou zemědělců s cílem zajistit integritu celé kávové sítě.


Pro naše zákazníky to je bezkonkurenční chuť v šálku, která vás donutí se usmát a umožní prozkoumat svět kávy.

Kavárna U Židovské brány

V přízemí domu U Židovské brány je umístěna malá kavárna. Už v roce 1772 se majitelem domu stal Isak Polnauer, který zde provozoval obchod kávou, kořením a barvivy. V kavárně se podává výběrová káva La Boheme, vynikající čaje Harney & Sons, vychutnat si můžete kvalitní vína z Moravy, kosher vína z Čech i bylinné limonády mnoha příchutí.